Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ağlarsa Trabzonlu ağlar!

Ağlarsa Trabzonlu ağlar!

Trabzonspor’un genç isimleri sevinçte de hüzünde de bir arada

Trabzonspor’un iki genç ismi Yusuf Yazıcı ile Abdülkadir Ömür 2017 yılına damga vuran isimler oldu. Adeta ayrılmayan kardeşler gibi sık sık birlikte görüntü veren iki genç, boş zamanlarında da birlikte zaman geçiriyor. Karabükspor maçında alınan beraberlik sonrası kafileyle Trabzon’a dönen birkaç  isimden olan Yusuf ile Abdülkadir’in Havalimanı’ndaki görüntüleri ise yürek sızlattı. Yusuf kendi performansının düşük olmasının yanı sıra takımın aldığı beraberlikten duyduğu üzüntüyü üzerinden atamadığı gözlenirken ağlamaklı halini gören Abdülkadir bir an olsun yanından ayrılmadı.

İki genç isim uzun süre Havalimanı’nda yüzlerini pencereye dönük konuşarak hem dertleşti hem de birbirlerine teselli verdiler. Abdülkadir Ömür, “Yusuf bugün alınan beraberlikten çok kötü etkilendi. Onunla konuşmaya çalıştım” derken, kafileyle Kastamonu’ya gelen U21’in genç oyuncuları da onların bu durumunu görünce yanlarına giderek adeta birlikte dertleştiler. Objektifimize yansıyan bu görüntüler de, ‘Ağlarsa Trabzonlu ağlar…” dedirtti. 

Haberler