Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çok bunaldım!

Çok bunaldım!

Trabzonspor Kaptanı Onur, “Herkes bir insanı sevmek zorunda değil” dedi…

Trabzonspor Kaptanı Onur, 11 yıldır forma giyindiği bordo-mavili takımda hiçbir zaman takımı yarı yolda bırakmadığını söyledi. Takımdaki her türlü olumsuzlukta isminin gündeme getirildiğinin altını çizen Onur, “Herkesin aklına ilk olarak ben geliyorum. Burada 11 yıldır yaptığım fedakarlığı bir yana bırakın, bu takım için yaptıklarım ve mücadelem ortada” dedi.

Yapılanlara karşı susmak zorunda olduğunu söyleyen Onur, “Çünkü bu takımın kaptanısınız, konuşursanız takım da camia da zarar görüyor. Hep bir kenara atmak zorunda kalıyorsunuz. Bana cephe alanlar, beni konuşanlar bunu neye göre yapıyor onu da bilmiyorum. Herkes bir insanı sevmek zorunda değil. Ancak, ‘Onur şunu yaptı’ derken bunun kanıtını da ortaya koymak zorundasın. Bir insan bu kadar kolay suçlanmamalı. Karşı tarafı dinlemeden yargısız infaz yapılıyor. Bu çok üzücü. Bazen çok sıkıldığım bunaldığım anlar oldu maalesef. Ancak şu anca çok iyi bir hava yakaladık ve camiamızla kenetlendik. İkinci yarı bizim için çok daha farklı olacak” dedi.

Haberler