Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun Nokta atışı Yapacak

Giresun Nokta atışı Yapacak

Özkul: “Transferde üst düzey verim alacağımız futbolcuları renklerimize katmaya çalışacağız”

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, ikinci transfer döneminde nokta atışı yapacaklarını ifade etti. Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, “Sezonun ikinci yarısında bizimle olmayacak oyuncu arkadaşlarımız olacak. Biz oyuncuları kötü oyuncu diye bırakmıyoruz. Hocamızın sistemine uymayanlar oluyor, bir türlü uyum sürecini atlamayanlar, ya da mevkilerindeki arkadaşları çok iyi performans sergilediği için süre alamayanlar oluyor. Bir iki gün içerisinde kadromuzda kimlerin olmayacağını tam olarak netleştireceğiz ve onlarla helalleştikten sonra transfere yöneleceğiz” dedi.

EKSİKLER BELLİ

Başkan Yardımcısı Özkul, “Çok iyi bir oyuncu kadromuz var. Ancak alternatifin daha fazla olması için transfer yapmamız gerekiyor. Örneğin ön bölgede bir santrafor almalıyız. 10 numara transferi düşünüyoruz. İkinci transfer dönemi yaz dönemine göre biraz daha farklı. Oyuncuların kulüpleriyle sözleşmeleri devam ediyor. Bu nedenle çok gizli bir çalışma yürüteceğiz. Nokta atışları yaparak Giresunspor’un üst düzey verim alacağı futbolcuları renklerimize katmaya çalışacağız. İkinci yarıda hedefimize ulaşabilmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız” şeklinde konuştu.

Ali AKTEN

Haberler