Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’a hücum!

Trabzon’a hücum!

Gözden çıkartılan oyuncuların yanı sıra kadrodaki birçok oyuncu markajda

Süper Lig’de ilk yarının sona emesinin ardından bordo-mavili takımın birçok oyuncusu markaja girdi… Forma şansı bulmakta sıkıntı çeken oyuncular için harekete geçen Süper Lig ekipleri Trabzonspor’un kapısını çalmaya başladı. Bordo-mavili takımda en fazla rağbeti gören oyuncuların başında ise N’Doye, Rodallega, Volkan Şen, Batuhan, Mas, Castillo ve Kamil Ahmet Çörekçi geliyor.

Çalımbay’ın bırakmak istemediği oyuncuların başında gelen Rodallega’yı Göztepe ve Malatyaspor ısrarlı bir şekilde isterken, N’Doye ise Konyaspor ile Bursaspor’un markajında. Çalımbay’ın beklentilerini boşa çıkartan Volkan Şen’i ise Konyaspor ile Sivasspor istiyor. Sivasspor’un Trabzonspor’da kancayı attığı bir diğer oyuncu ise Kamil Ahmet Çörekçi.

Yabancı oyunculardan Mas ve Castillo da yerli oyuncular gibi rağbet gören oyunculardan. Mas’ın Milli Takım arzusu bu oyuncuyu yeniden Arjantin’e yöneltirken, Boca Juniors kulübü transferi sonuçlandırmak için uğraşı sürüyor. Castillo’yu İspanyol ekibi Villareal takip ederken, Çalımbay’ın geniş kadro yapısında forma şansı veremediği Batuhan da transferin bir diğer gözde oyuncusu.

Haberler