Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Mhp İl Başkanı’nın günebakış ziyaretinde vizyon çizen yorumlar

Mhp İl Başkanı’nın günebakış ziyaretinde vizyon çizen yorumlar

MHP İl Başkanı Nihat Birinci, 2017 yılının Türkiye’de en iyi gazetesi seçilen günebakış gazetesini yaptırdığı plaketle tebrik etti. Beraberinde iki yöneticisiyle günebakış’ı ziyaret eden Birinci, gazetenin gerçekten kaliteli haberciliğe imza attığını ve Trabzon ile bölge için çok önemli olduğunu söyledi. Zaman zaman kendilerine yönelik eleştiriler olsa bile günebakış’ın objektif ve ilkeli bir yayın çizgisi sürdürdüğünü belirten Birinci, Türkiye’deki 348 gazete arasından seçilmesinin sürpriz olmadığını söyledi. Birinci sözlerini şöyle sürdürdü:

“günebakış’ın Türkiye’nin en iyi gazetesi seçilmesi Trabzon’daki yerel basının kalitesini de gösteriyor. Gerçekten kaliteli bir yerel basınımız olduğunu söylemeliyim. Bu aynı zamanda gazete okuruyla alakalı da bir durumdur. Okursuz gazete olmaz. Gazeteleri yücelten aynı zamanda okurlarıdır. Olaya bu çerçeveden baktığınızda Trabzon gibi bir marka kentten Türkiye’nin en iyi gazetesinin çıkması doğaldır” dedi.

Haberler