Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İYİ Parti’de Of ve Çaykara atandı

İYİ Parti’de Of ve Çaykara atandı

İYİ Parti’de Of İlçe Başkanlığına Avni Karamustafaoğlu, Çaykara İlçe Başkanlığı’na ise Aydın Kofoğlu atandı. İYİ Parti İl Başkanı Hasan Saka, 14 ilçenin atamasının yapıldığını sadece 4 ilçenin kaldığını söyledi.

İYİ PARTİ Of İlçe Başkanlığına Avni Karamustafaoğlu atandı. Of ile birlikte 14 ilçenin ataması yapılırken geriye 4 ilçe kaldı. Karamustafaoğlu’na görevi tevdi eden İl Başkanı Hasan Saka kalan ilçelerdeki çalışmalarının sürdüğünü kaydetti. İlçe Başkanlığına atanan Karamustafaoğlu Of’ta çalışmalara hemen başlayacaklarının altını çizdi. İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka diğer ilçelerde de çalışmalarda sona gelindiğini ancak yine de araştırmalarını sürdüreceklerini açıkladı. Maçka’daki atamalarda sona geldiklerini kaydeden Saka Akçaabat, Hayrat ve Dernekpazarı’ndaki araştırmalarının da sürdüğünü kaydetti. Hiçbir ilçede acele etmediklerini ve partiyi temsil edebilecek en iyi kişiyi bulmaya çalıştıklarını ifade eden Saka İl Başkanlığı binasındaki çalışmalarda da sona gelindiğini sözlerine ekledi.  

Berkant PARLAK

Haberler